Datum 02/10/2016
Groep 09:30 - 11:00 Ballet Groten 2
Voornaam Naam
Britt Noens
Els Bresseleers
Jade Van Gilst
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Yentl Leukemans
Groep 11:00 - 12:00 Ballettechnieken Wildcats
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Michelle Van de Perre
Noa Van Loock
Silke Verstraeten
Yade Gillard
Groep 11:00 - 12:00 Drakeneitjes & trollenkinderen
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amber Nijs
Amélie Hellin
Clara Caixeta Reimberg
Dario Van Mensel
Hanna Horemans
Jaana De Ryck
Joachim Verstraeten
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Britt
Voornaam Naam
Britt Noens
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Nina
Voornaam Naam
Nina Dechamp
Groep 12:00 - 13:00 Ballet Wildcats 2
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Michelle Van de Perre
Noa Van Loock
Silke Suykens
Yade Gillard
Groep 12:00 - 13:00 Ballettechnieken Rookies
Voornaam Naam
Amber Nijs
Carina-Stefania Petrea
Charlotte Van Praet
Damasine De Roo
Emelinne Van Praet
Helena Van Hissenhoven
Irinuca-Ioana Oprea-Musat
Jolien Mannaerts
Julie De Coen
Lauranne Van Praet
Lotte Van Mol
Victoria Elkina
Groep 12:00 - 13:00 Leidster Diarra
Voornaam Naam
Diarra Cissoko
Groep 12:00 - 13:00 Leidster Larisa
Voornaam Naam
Larisa de Vries
Groep 13:00 - 14:00 Ballet Rebels 1
Voornaam Naam
Céline Suykens
Joni Wijnants
Justine Van der Heiden
Kian De Waegeneere
Noa Horemans
Noémy De Leenheer
Sam Raats
Silke Suykens
Samenvatting voor Datum: 02/10/2016 (57 Detailregel)
 
Datum 09/10/2016
Groep 09:30 - 11:00 Elfendans
Voornaam Naam
Anita Van Mierlo
Cindy Van Gompel
Hilde Somers
Reinhilde Van Oosterwijck
Romina de Vries
Véronique Orens
Groep 10:00 - 11:00 Ballettechnieken Rebels
Voornaam Naam
Céline Suykens
Chani de Blick
Joni Wijnants
Justine Van der Heiden
Kian De Waegeneere
Noa Horemans
Noémy De Leenheer
Robine Labaere
Sam Raats
Silke Suykens
Groep 10:00 - 11:00 Leidster Els
Voornaam Naam
Els Bresseleers
Groep 10:00 - 11:00 Leidster Yentl
Voornaam Naam
Yentl Leukemans
Groep 11:00 - 12:00 Ballettechnieken MM's
Voornaam Naam
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Cindy Van Gompel
Hilde Somers
Karl Raats
Reinhilde Van Oosterwijck
Romina de Vries
Véronique Orens
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Britt
Voornaam Naam
Britt Noens
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Jade
Voornaam Naam
Jade Van Gilst
Groep 11:00 - 12:30 Ballet Rebels 1
Voornaam Naam
Céline Suykens
Joni Wijnants
Justine Van der Heiden
Kian De Waegeneere
Noa Horemans
Noémy De Leenheer
Sam Raats
Silke Suykens
Groep 12:30 - 14:00 Ballet Wildcats 2
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Michelle Van de Perre
Noa Van Loock
Silke Suykens
Yade Gillard
Samenvatting voor Datum: 09/10/2016 (44 Detailregel)
 
 
©2016-2017 RollerSchool Brasschaat vzw - All rights reserved.