Datum 11/12/2016
Groep 09:30 - 10:30 Riverdance
Voornaam Naam
Amber Gillard
Amber Vandyck
An Mees
Anita Van Mierlo
Anja Gysen
Bart de Leenheer
Britt Noens
Céline Suykens
Chani de Blick
Cindy Van Gompel
Diarra Cissoko
Elise Beeckmans
Els Bresseleers
Eva Dillen
Gwen Noens
Jade Van Gilst
Joni Wijnants
Justine Van der Heiden
Karl Raats
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Noa Horemans
Reinhilde Van Oosterwijck
Robin Raats
Robine Labaere
Romina de Vries
Sam Raats
Silke Suykens
Véronique Orens
Yentl Leukemans
Groep 10:30 - 12:00 Spinnen (ballet Rookies)
Voornaam Naam
Amber Nijs
Annelore Jaspers
Carina-Stefania Petrea
Charlotte Van Praet
Damasine De Roo
Emelinne Van Praet
Emilie Buelens
Helen De Bock
Helena Van Hissenhoven
Irinuca-Ioana Oprea-Musat
Jolien Mannaerts
Lani Van Linden
Lauranne Van Praet
Lillie Vermeylen
Lotte Van Mol
Tess Verdonck
Victoria Elkina
Groep 11:00 - 12:00 Ballettechnieken MM's
Voornaam Naam
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Cindy Van Gompel
Hilde Somers
Karl Raats
Reinhilde Van Oosterwijck
Romina de Vries
Véronique Orens
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Els
Voornaam Naam
Els Bresseleers
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Nina
Voornaam Naam
Nina Dechamp
Groep 12:00 - 13:00 Ballettechnieken Rookies A
Voornaam Naam
Amber Nijs
Annelore Jaspers
Damasine De Roo
Emelinne Van Praet
Emilie Buelens
Helena Van Hissenhoven
Irinuca-Ioana Oprea-Musat
Lillie Vermeylen
Lotte Van Mol
Tess Verdonck
Groep 12:00 - 13:00 Ballettechnieken Rookies B
Voornaam Naam
Carina-Stefania Petrea
Charlotte Van Praet
Helen De Bock
Jolien Mannaerts
Joppe Leys
Lani Van Linden
Lauranne Van Praet
Victoria Elkina
Groep 12:00 - 13:00 Leidster Diarra
Voornaam Naam
Diarra Cissoko
Groep 12:00 - 13:00 Leidster Nina
Voornaam Naam
Nina Dechamp
Groep 12:00 - 13:00 Vlinders
Voornaam Naam
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Cindy Van Gompel
Hilde Somers
Karl Raats
Reinhilde Van Oosterwijck
Romina de Vries
Véronique Orens
Groep 13:00 - 14:00 Everything
Voornaam Naam
An Mees
Karl Raats
Samenvatting voor Datum: 11/12/2016 (87 Detailregel)
 
Datum 18/12/2016
Groep 09:30 - 11:00 Cake by the ocean
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Michelle Van de Perre
Noa Van Loock
Silke Verstraeten
Sylke Van der Ven
Yade Gillard
Groep 09:30 - 11:00 Girls
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Silke Verstraeten
Yade Gillard
Groep 09:30 - 11:00 Leidster Els
Voornaam Naam
Els Bresseleers
Groep 09:30 - 11:00 Teardrops
Voornaam Naam
Alex Van Mechelen
Celeste Vanhaecke
Estée Bruyninckx
Hilke Vanhole-Skowronek
Michelle Van de Perre
Noa Van Loock
Silke Verstraeten
Yade Gillard
Groep 10:00 - 11:00 Sketch jongens
Voornaam Naam
Bart de Leenheer
Dario Van Mensel
Joachim Somers
Karl Raats
Kian De Waegeneere
Groep 11:00 - 12:00 Drakeneitjes & trollenkinderen
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amber Nijs
Amélie Hellin
Clara Caixeta Reimberg
Dario Van Mensel
Hanna Horemans
Jaana De Ryck
Joachim Somers
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Groep 11:00 - 12:00 Eenhoorntjes
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amélie Hellin
Clara Caixeta Reimberg
Hanna Horemans
Jaana De Ryck
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Groep 11:00 - 12:00 Leidster Yentl
Voornaam Naam
Yentl Leukemans
Groep 11:00 - 12:00 Shut up & Dance
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amélie Hellin
Clara Caixeta Reimberg
Dario Van Mensel
Hanna Horemans
Jaana De Ryck
Joachim Somers
Joppe Leys
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Groep 12:00 - 13:00 Opening Trio
Voornaam Naam
An Mees
Anja Gysen
Gwen Noens
Groep 13:00 - 14:00 AUDITIES "DE KOPTELEFOON" - iedereen welkom
Voornaam Naam
An Mees
Anja Gysen
Gwen Noens
Inge Verhas
Samenvatting voor Datum: 18/12/2016 (67 Detailregel)
 
 
©2016-2017 RollerSchool Brasschaat vzw - All rights reserved.